Lotus Mimarlık Mühendislik


Lotus Mimarlık Mühendislik Yapı İnşaat Taahhüt firması 01 Mart 2017 yılında inşaat mühendisi Ersin Veznedar tarafından kurumsal firmalara üst yapı, kaba işler, ince işler, tadilat ve dekorasyon alanlarında hizmet vermek amacı ile kurulmuştur.

hakkimizda-banner
lotus-logo-300-357

Lotus Mimarlık, kurumsal firmaların projelerinde betonarme ve çelik bina inşaatları, İnce inşaat işlerinde, elektrik, mekanik alt yapı ve üst yapı tesisatları, çevre düzenlemesi işlerinde görev yapmaktadır.

Lotus Mimarlık, dürüst, tecrübeli, dinamik ve çalışkan teknik kadrosu ve ekipleriyle sektöründe büyümeyi ve kalıcı olmayı amaç edinmiş bir kuruluştur.

Lotus Mimarlık, müşteri memnuniyeti odaklı çalışan, sürdürebilir bir başarıyla pazar payını artırarak sektörünün tercih edilen bir firma olmayı hedeflemektedir.


VİZYONUMUZ


Kaliteli ve güvenilir işler yaparak müşterilerimizin ilk tercihi olmak, daima girişimci yenilikçi ve gelişime açık kimliği ile kendisini yenileyerek hizmet kalitesini yükseltmektir


MİSYONUMUZ


Yapı sektöründeki gelişmeleri takip ederek üstlendiğimiz işlerde, zamanında ve müşteri memnuniyetini sağlayarak güvenilir hizmet sunmak, bulunduğumuz konuma ve müşterilerimizin güvenine layık işler yapmak, değişimlere sürekli ayak uydurmak, kalıcı olmayı ve büyümeyi hedeflemektir.